Dagens domare - Stockholms Fotbollförbund

Välj förbund och datum

Matcher 2018-04-27
Tid Match Domare
Allsvenskan herrar
19:00 AIK - IK Sirius FK Domare Kristoffer Karlsson
Ass. domare 1 Magnus Sjöblom
Ass. domare 2 Andreas Söderkvist
Fjärdedomare Fredrik Hansson
U19 serier
U19 Allsvenskan Norra - vår
19:30 Vasalunds IF - IF Brommapojkarna Domare Peter Brottman
Ass. domare 1 Aldin Imamovic
Ass. domare 2 Gabriel Lahdo
20:00 IFK Lidingö FK - Hammarby IF FF Domare Ali Ali
Ass. domare 1 Ahmed Ibrahim
Ass. domare 2 Enes Izgi
SEF U16 serier
U16 Nationell Grupp 5
20:00 Vasalunds IF - Hammarby IF FF Domare Umed Ahmad Sejadi
Ass. domare 1 Ulf Arkfelt
Ass. domare 2 Alexander Björkenstam
Div 4 Herrar
Herrar 4 Norra
20:00 Husby FF - Kista SC Domare Jonas Dahl
Ass. domare 1 Ali Reza Soltan Beik
Ass. domare 2 Oscar Selberg Hidborn
Herrar 4 Mellersta
20:00 Olympiacos FC - Spårvägens FF Domare Kristian Marosi
Ass. domare 1 Antoni Kakarnakis Pagonis
Ass. domare 2 Fenan Amanuel
20:00 Reymersholms IK - Värtans IK Domare Oscar Haraldsson
Ass. domare 1 Tolga Ayranci
Ass. domare 2 Zdravko Jurkovic
Herrar 4 Södra
19:30 Ingarö IF - IFK Stockholm FK Domare Gojko Jajic
Ass. domare 1 Szymon Lagowski
Ass. domare 2 Fredrik Landin
20:15 Vendelsö IK - Assyriska United IK Domare Vedad Kestendzic
Ass. domare 1 Akif Kücükgöl
Ass. domare 2 Sebastian Jonsson
Div 5 Herrar
Herrar 5 Norra
19:15 Ursvik IK - Danderyds SK Domare Kamal Berrahmoune
Ass. domare 1 Julius Yousef
Ass. domare 2 Daniel Bjerdahl
Herrar 5 Mellersta
18:00 Högalids IF - Gimonäs FC Domare Ivan Markovic
Ass. domare 1 Jim Sukkasem
Ass. domare 2 Sawez Ahmad
18:00 Norrtulls SK - Redbrick City FC Domare Can Kargi
Ass. domare 1 Karam Isso
Ass. domare 2 Tobias Lindqvist
20:00 IK Hephata - Saltsjöbadens IF Domare Denis Madunic
Ass. domare 1 Mohammad Ebrahimi
Ass. domare 2 Ammar Al-Dujaili
Herrar 5 Södra
20:00 Kongo United FC - Essinge IK Domare Emil Demirörs
Ass. domare 1 Teodor Jonsson
Ass. domare 2 Osama Abaied
20:00 Preben BoIS - Fittja IF Domare Sabir Ali Ahmed
Ass. domare 1 Lino Altamirano
Ass. domare 2 Erik Rydmark
20:00 S Wanderers IKF - Stuvsta IF Domare Koray Köylüoglu
Ass. domare 1 Kevin Rasmusson
Ass. domare 2 Immanuel Akdemir
20:00 Skarpnäck FF - Rönninge/Salem Fotboll Domare Kerim Kilali
Ass. domare 1 Danijel Komsic
Ass. domare 2 Jhefare Abdelkader
Div 6 Herrar
Herrar 6 A
20:00 Dynamo Täby FC - Rydbo IF Domare Marcus Florbrant
Herrar 6 B
20:00 Apollon Solna FK - IF Lokomotiv Blackeberg Domare Viktor Bjälkenfalk
20:00 Klassens IF - Olympique Rissne FC Domare Emiliano Canales
20:00 Råsunda IS - FC Baloch Domare Samuel Östlund
Herrar 6 C
20:00 Tekniska Högskolan FC - Handelskamraternas IS Domare Behrang Bandali
20:00 Åkeshovs IoFK - Ljungbackens IF Domare Hannes Axell
Herrar 6 D
20:00 Jarlabergs IF - Gustavsbergs IF FK Domare Mehmet Akif Elcim
Herrar 6 E

(Uppskjuten)
Torö FF - FC Björnligan Domare Yonas El Atmioui
20:00 FC Brandbergen - Sorunda IF Domare Amir Ali Vesnic
20:00 FC Tre Laxar - IF Söderkamraterna Domare Nicklas Lund
Herrar 6 F
19:15 Grödinge SK - Tudor Arms FC Domare Mohamed Amin Mrabty
20:00 Pappas Pojkar FF - Svensk-Palestinska FF Domare Catalin Manea
20:00 Örby IS - Rapa Nui FK Domare Furkan-Sami Kocak
Div 7 Herrar
Herrar 7 A
19:30 Väsby IK FK - Banjul FC Domare Sasa Radovic
Herrar 7 B
20:00 Hagalunds IS - Sundbyberg FC Domare Nemanja Marojevic
Herrar 7 C
20:00 FC of Hässelby - FK Bromma Domare Jalil Shojaei
Herrar 7 D
19:00 Lidingö Gazoliners FC - AC Azzurri Domare Hossein Yazdani
Herrar 7 E
20:00 FC Söder - Oranje FK Domare Allan Shohani
20:00 GIH FF - Bondegatans Bajare FF Domare Caydaruus Cali Jaamac
Herrar 7 G
19:30 Athletic FC Trångsund - Söderort United FF Domare Miguel Tijero Torres
Herrar 7 I
20:00 FC Vretarna - Los Copihues IF Domare Muammer Ünsal
Veteran
Herrar Vet A
20:00 Kofkella Kultur o IF - Danderyds SK Domare Amir Sirbic
Div 3 Damer
Damer 3 B
20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Nacka Allstars DFF Domare Olov Hamilton
Pojkar 18/19
P18/19- 1A
20:00 Djurgårdens IF FF 1 - Sollentuna FK 3 Domare Andreas Andersson
20:00 Hammarby IF FF 2 - IFK Lidingö FK blå Domare Tenia Amin
P18-kval till U19
P18 kval till U19
19:30 IFK Haninge - Konyaspor Kultur och IF Domare Mustapha Dahmani
20:00 Hanvikens SK 1 - Sundbybergs IK Domare Amer Moustafa
20:00 Ängby IF - Mälarhöjden-Hägersten FF Domare Baban Aziz
Pojkar 17
P17- 1A
20:00 Täby FK U1 - Viggbyholms IK FF Domare Noel Akdemir
P17- 2
20:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Rotebro IS FF 1 Domare Ahmed Waad
P17- 3B
20:00 Järla IF FK Svart - Tungelsta IF 2 Domare Joel Dawit
P16-kval till U17
P16 kval till U17
19:30 IFK Viksjö 1 - Tullinge TP FK 1 Domare Imtiaz Karim
20:00 IFK Stocksund 1 - Tyresö FF 1 Domare Radisa Simic
Pojkar 16
P16- 2C
18:30 Hanvikens SK Vit - Stuvsta IF 1 Domare Daniel Chinarro
P16- 3B
18:30 Spånga IS FK 2 - Kungsängens IF 2 Domare Jamshid Narzullaev
P15-kval till U16
P15 kval till U16
20:00 FC Djursholm 1 - IK Frej Täby FK 1 Domare Naram-Sin Akdemir
Pojkar 15
P15- 1B
18:00 IF Stockholms Fotbollsakademi 2 - IF Brommapojkarna 5 Domare Lukas Månsson
P15- 3C
19:30 Ingarö IF - Örby IS Blå Domare Oskar Aanonsen
P15- 3D
18:45 Enskede IK Gul 3 - Segeltorps IF 2 Domare Martin Brandt
P15- 4C
18:15 Årsta FF 2 - Enskede IK Grön Domare Kevin Reinisch
Pojkar 14
P14- 1B
19:00 Älvsjö AIK FF Blå 1 - IF Brommapojkarna 1 Domare Kevin Moreno
P14- 1C
17:30 Nacka FC - Tyresö FF 1 Domare Joakim Cherkani
P14- 2A
18:30 IK Frej Täby FK 1 - IF Brommapojkarna 23 Domare Ahmad Alzghoul
19:15 Sollentuna FK 9 - Kista SC KFUM 2 Domare Lars Reuterhagen
P14- 2B
18:45 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 2 Domare Daniel Bäckner
19:30 Enskede IK Röd - IFK Viksjö 1 Domare Ahmed Ali
P14- 3E
18:30 Djurgårdens IF FF 6 - Saltsjöbadens IF 2 Domare Sina Habibi
P14- 3F
19:30 Ösmo/Nynäshamn - Vendelsö IK 2 Domare Dragan Burazor
P14- 4B
18:30 Täby United FC E - Ekerö IK 2 Domare Edvin Jernhall
P14- 5A
18:30 Bollstanäs SK 2 - Hässelby SK FF 4 Domare Sorin Dragos Raileanu
Pojkar 13
P13- 1C
19:30 Segeltorps IF 3 - Stureby SK Lag 1 Domare Alexander Almassidis
P13- 2C
17:45 Djurgårdens IF FF 6 - Sollentuna FK 14 Domare Samiolah Nori
P13- 3E
18:45 Värtans IK Röd - Älvsjö AIK FF Svart 2 Domare Derin Hassan
P13- 3F
17:30 Järla IF FK Svart - Älta IF svart Domare William Kähr
P13- 3H
18:45 Huddinge IF 2 - Pappas Pojkar FF Blå Domare Feti Kan
P13- 4A
19:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 8 vit Domare Senad Begic
19:45 Täby United FC Röd - IFK Vaxholm 3 Domare David Ransgart
P13- 4E
18:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Ingarö IF Vit Domare Mahamed Sahal
18:45 Jarlabergs IF 3 - Saltsjöbadens IF 2 Domare William Kähr
P13- 4G
17:45 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stuvsta IF 4 Domare Ali Siraj
19:15 Örby IS - Gröndals IK 2 Domare Ahmed Hatem Gnina
Pojkar 12:9-spel
P12:9- 8 Svår
18:30 Vendelsö IK 1 - Rågsveds IF grön Domare Georgios Koliakoudakis
18:45 Boo FF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Domare Lewis Wild
P12:9-17 Medel
19:15 Hammarby IF FF 2 - Gustavsbergs IF FK Röd Domare Kevin Lindström Svensson
P12:9-18 Medel
17:30 Vendelsö IK 2 - Huddinge IF 5 Domare Georgios Koliakoudakis
P12:9-23 Lätt
18:00 IF Söderkamraterna 1 - Huddinge IF 8 Domare Kevin Lindström Svensson
Pojkar 12:7-spel
P12:7- 5 Medel
19:00 Vårby Gårds IF Gul - Ingarö IF Gul Domare Kaan Tümtürk
P12:7- 8 Lätt
19:30 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Lidingö FK 2 Domare Süleyman Alkan
P12:7- 9 Lätt
19:30 Älvsjö AIK FF Svart - Stureby SK 1 Domare Jakob Hallerbäck
Pojkar 11
P11- 8 Svår
18:15 Boo FF 15 - Saltsjöbadens IF 5 Domare Malte Jonevret
P11-14 Medel
18:00 FK Bromma 2 - Bollstanäs SK Grön 2 Domare Axel Björk
P11-17 Medel
18:15 Sundbybergs IK Grön - Spånga IS FK 6 Domare Ilja Selg
P11-21 Medel
19:00 Boo FF 2 - Jarlabergs IF 1 Domare Malte Jonevret
19:30 Värmdö IF Blå - Järla IF FK Röd Domare Domaransvarig Värmdö IF
P11-22 Medel
18:30 Värmdö IF Vit - Gustavsbergs IF FK Svart Domare Domaransvarig Värmdö IF
P11-23 Medel
19:45 Boo FF 10 - Boo FF 14 Domare Oscar Linderfalk
P11-24 Medel
19:00 Älta IF svart - Boo FF 3 Domare Domaransvarig Älta IF
P11-25 Medel
19:30 Stuvsta IF 4 - Vendelsö IK 2 Domare Philip Åström
P11-26 Medel
18:45 Stuvsta IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 2 Domare Emma Åström
19:30 Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - Vårby Gårds IF Gul Domare Domaransvarig Skogås-Trångsunds FF
P11-28 Lätt
18:45 Viggbyholms IK FF Vit - Enebybergs IF 4 Domare Domaransvarig Viggbyholms IK
P11-30 Lätt
18:45 FK Bromma 1 - Bele Barkarby FF 4 Domare Axel Björk
19:30 Bollstanäs SK 13 - Kallhälls FF 2 Domare Zakaria Mohammadi
P11-34 Lätt
19:30 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Tyresö FF Str. Gul Domare Domaransvarig Skogås-Trångsunds FF
P11-36 Lätt
18:00 Sörskogens IF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Domare Domaransvarig Sörskogens IF
P11-37 Lätt
18:00 Wårby United FF 1 - Vårby Gårds IF Grön Domare Kaan Tümtürk
Pojkar 10
P10- 9 Svår
17:30 Älta IF 6 - Vendelsö IK 10 Domare Domaransvarig Älta IF
P10-10 Svår
19:45 Sörskogens IF 1 - Tullinge TP FK Gul Domare Domaransvarig Sörskogens IF
P10-13 Medel
18:30 Bollstanäs SK 4 Grön - Täby FK 21 Domare Aleksandar Desnica
P10-17 Medel
19:00 Sundbybergs IK Blå - Ursvik IK Blå 1 Domare Malek Minarji
P10-19 Medel
19:00 IF Brommapojkarna 8 - Vasastans BK 2 Domare Domaransvarig Ängby IF
P10-26 Medel
18:30 Älvsjö AIK FF Blå 1 - IFK Haninge 32 Domare Jakob Hallerbäck
P10-28 Medel
17:15 Sörskogens IF 2 - Örby IS Gul Domare Domaransvarig Sörskogens IF
18:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge TP FK Vit Domare Emma Åström
P10-32 Lätt
19:30 Bollstanäs SK 23 - Bällsta FF 2 Domare Aleksandar Desnica
P10-36 Lätt
18:30 Djurgårdens IF FF 9 - Karlbergs BK Grön 1 Domare Tobias Thomas
P10-42 Lätt
18:00 Segeltorps IF 2 - Arameisk-Syrianska IF 1 Domare Melvin Duran
18:00 Vårby Gårds IF Grön - Fruängens IF 1 Domare Yasin Akdeve
19:30 Huddinge IF 2 - Pappas Pojkar FF 2 Domare Klara Schultz
P10-43 Extra Lätt
18:30 Huddinge IF 3 - Örby IS Röd Domare Klara Schultz
Pojkar 9
P 9- 2
17:30 Enebybergs IF 3 - Bällsta FF 5 Domare
P 9- 3
18:00 IK Frej Täby FK 4 - Viggbyholms IK FF Gul Domare
18:15 Enebybergs IF 5 - Bällsta FF 6 Domare
P 9- 4
18:45 IK Frej Täby FK 3 - Viggbyholms IK FF Grön Domare
P 9-29
18:30 Ingarö IF Svart - Hammarby IF FF 3 grön Domare
P 9-32
18:45 Skogås-Trångsunds FF Vit - Hanvikens SK Svart Domare
P 9-34
18:45 Skogås-Trångsunds FF Röd - Vega FC svart 1 Domare
P 9-36
18:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Vega FC Vit 2 Domare
18:45 Ösmo GIF FK Gul - Hanvikens SK Gul Domare
P 9-40
18:30 Sörskogens IF 2 - Enskede IK Grå Domare
P 9-42
18:30 Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 5 Domare
Pojkar 8
P 8- 1
19:30 IK Frej Täby FK 5 - Bollstanäs SK 12 Domare
P 8- 2
17:15 IK Frej Täby FK 3 - Erikslunds KF Vit Domare
P 8- 4
17:15 IK Frej Täby FK 2 - Enebybergs IF 5 Domare
P 8- 6
18:00 Djurgårdens IF FF 14 - Norrtulls SK Vit 1 Domare
P 8- 7
18:45 Djurgårdens IF FF 7 - Djurgårdens IF FF 12 Domare
P 8-14
19:00 Ursvik IK Vit 2 - Tensta United IS Domare
P 8-16
18:00 Ursvik IK Vit 1 - Apollon Solna FK Svart Domare
P 8-17
18:00 AIK FF 10 - Djurgårdens IF FF 16 Domare
P 8-19
19:30 Djurgårdens IF FF 11 - Ängby IF Grön 2 Domare
P 8-24
17:30 Ingarö IF Svart - Boo FF 12 Domare
P 8-27
18:45 Ösmo GIF FK Gul - Västerhaninge IF 2 Domare
P 8-29
18:45 Skogås-Trångsunds FF Grön - IFK Haninge 42 Domare
P 8-40
18:45 Segeltorps IF 3 - Sörskogens IF 1 Domare
P 8-41
18:00 Stuvsta IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Domare
Flickor 16/19
F16/19- 1
20:15 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Lidingö FK U Domare Kurbangeldy Djumaev
F16/19- 2A
18:30 Vallentuna BK DF 1 - AIK FF 2 Domare Javid Yousefi
19:00 Sollentuna FK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Domare Rajab Rajab
F16/19- 3A
19:45 Sundbybergs IK - Hässelby SK FF 2 Domare Mojtaba Kazemi
F16/19- 3B
19:15 Ekerö IK - Bagarmossen Kärrtorp BK 1 Domare Fehmi Senkal
20:00 Huddinge IF 1 - IF Brommapojkarna 3 Domare Krister Tafur
F16/19- 3C
20:00 Tullinge TP FK - Arameisk-Syrianska IF 1 Domare Yilmaz Kaya
Flickor 15
F15- 1A
20:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - IFK Solna 1 Domare Tekla Hultén
F15- 2B
18:45 Järla IF FK Vit - Älvsjö AIK FF 2 Domare Rahber Ali
Flickor 14
F14- 1A
18:45 Täby FK 1 - IFK Lidingö FK vit Domare Karl Wannholm
F14- 1B
20:00 IF Brommapojkarna 4 - Boo FF Domare Rawa Saeed
F14- 2A
18:30 Brottby SK - Viggbyholms IK FF Vit Domare Kameran Abed
F14- 2B
18:00 Sundbybergs IK Grön - Bele Barkarby FF 1 Domare Damian Evertsson
F14- 3C
19:00 Västerhaninge IF 1 - Vendelsö IK 1 Domare Ossian Eklund
Flickor 13
F13- 1B
18:00 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Domare Alan Al-Wandi
F13- 2A
17:30 Sollentuna FK 3 - IK Frej Täby FK 1 Domare Senad Begic
F13- 2E
18:15 Vendelsö IK 2 - Tullinge TP FK 1 Domare Dejan Balaban
Flickor 12:9-spel
F12:9- 2 Svår
18:45 IF Brommapojkarna 1 - Jarlabergs IF 1 Domare Abdifatah Ahmed
20:00 Boo FF 3 - IFK Lidingö FK vit Domare Lewis Wild
F12:9- 3 Medel
18:30 Rotebro IS FF 1 - Erikslunds KF Domare Yusuf Abdullahi Abdisalam Yusuf
19:30 Täby FK 31 - IFK Stocksund Vit Domare Besim Shkupi
Flickor 12:7-spel
F12:7- 4 Lätt
19:00 IFK Lidingö FK vit - Norrtulls SK 1 Domare Baqer Saidi
Flickor 11
F11- 1 Svår
18:30 IF Brommapojkarna 6 - Viggbyholms IK FF Domare Domaransvarig Viggbyholms IK
F11- 2 Svår
18:00 Stuvsta IF 1 - Saltsjöbadens IF 2 Domare Elin Lara Tuncer
18:30 Värmdö IF Röd - Arameisk-Syrianska IF 1 Domare Domaransvarig Värmdö IF
F11- 4 Medel
17:30 Sundbybergs IK Vit - IFK Lidingö FK 4 vit Domare Elias El Marghichi
18:00 Ursvik IK Svart - Enebybergs IF 2 Domare Yusef Mustafa Idris
F11- 5 Medel
17:30 Sundbybergs IK Grön - Bele Barkarby FF 2 Domare Leon Rami
F11- 6 Medel
18:15 Boo FF 2 - Älta IF svart Domare Nova Blomberg
F11-10 Lätt
18:00 FK Bromma 1 - Kungsängens IF 1 Domare Emil Ekström
F11-12 Lätt
18:15 Älta IF vit - Värmdö IF Blå Domare Domaransvarig Älta IF
F11-13 Lätt
18:45 Stuvsta IF 3 - Rågsveds IF grön Domare Elin Lara Tuncer
Flickor 10
F10- 6 Medel
18:00 Ursvik IK Gul - Danderyds SK 2 Domare Yousif Mohamed
F10- 7 Medel
19:00 Älta IF röd - Tyresö FF Gul Domare Domaransvarig Älta IF
19:30 Värmdö IF Vit - Boo FF 1 Domare Domaransvarig Värmdö IF
F10- 8 Medel
17:30 Älta IF vit - Örby IS Blå Domare Domaransvarig Älta IF
F10-12 Lätt
19:00 Sundbybergs IK Vit - FK Bromma 1 Domare Ilja Selg
Flickor 9
F 9- 1
17:30 Enebybergs IF 2 - IFK Stocksund Vit Domare
18:00 IK Frej Täby FK Vit - Täby FK 21 Domare
F 9- 2
18:45 IK Frej Täby FK Gul - Täby FK 22 Domare
F 9- 6
18:15 Enebybergs IF 3 - Sundbybergs IK Grön Domare
F 9- 8
18:30 Ingarö IF Gul - Hammarby IF FF 4 vit Domare
F 9-10
18:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Västerhaninge IF Domare
F 9-11
18:00 Skogås-Trångsunds FF Vit - FOC Farsta Blå Domare
Flickor 8
F 8- 2
19:30 IK Frej Täby FK Svart - Enebybergs IF 2 Domare
F 8- 8
18:30 Ingarö IF Gul - Värmdö IF Blå Domare
F 8-12
19:30 Sörskogens IF Röd - Örby IS Röd Domare

Informationen ovan hämtas från Fotbollens Gemensamma Informationssystem (FOGIS).
Läs mer om FOGIS