Matchändringar - Stockholms Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herrar 6 A
2018-09-22 14:00 Roslagskulla IF - Rydbo IF 2018-09-17 08:41
Herrar 6 E
2018-10-05 19:30 FC Brandbergen - Uruguayanska FF 2018-09-17 08:40
Herrar 7 C
2018-09-22 16:00 Scandinavian Soccer IF United FC - Kälvesta IOFF FK 2018-09-17 08:38
Herrar 7 I
2018-09-22 12:00 FC Södrasidan - FC Söderort 2018-09-19 17:31
Herrar Vet A
2018-09-23 20:00 Bele Barkarby FF - Danderyds SK 2018-09-14 08:58
Herrar Vet C
2018-09-22 12:00 Munsö IF - Ekerö IK 2018-09-14 08:59
Damer 3 A
2018-09-22 15:00 Åkersberga BK - Essinge IK 2018-09-20 11:12
Dam Reserv 3-5
2018-10-14 20:00 Bagarmossen Kärrtorp BK B - Ängby IF B 2018-09-20 09:34
Junior 19 Flickor
2018-09-15 (Uppskjuten) Enskede IK - Täby FK 2018-09-14 13:30
Reserv Div 4
2018-10-07 14:00 Tungelsta IF - Bele Barkarby FF 2018-09-20 09:38
Reserv Div 5
2018-10-13 16:00 Norrtulls SK - IFK Viksjö 2018-09-20 11:13
2018-10-17 20:00 Rönninge Salem Fotboll - Norrtulls SK 2018-09-20 09:32
2018-10-22 20:00 Ursvik IK - Rönninge Salem Fotboll 2018-09-20 09:37
Reserv Div 6-7 B
2018-09-24 20:00 Skå IK & Bygdegård - Älta IF 2018-09-19 09:41
P18/19- 1B
2018-09-15 (Uppskjuten) Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 1 2018-09-17 11:35
2018-10-17 19:45 Boo FF 1 - AIK FF 1 2018-09-14 13:18
P18/19- 2A
2018-09-22 13:00 Enebybergs IF 1 - Värtans IK 2018-09-17 10:32
2018-09-28 20:00 IFK Vaxholm - Enebybergs IF 1 2018-09-20 09:52
P18/19- 2B
2018-09-22 13:00 FK Bromma 1 - Råsunda IS 2018-09-18 13:40
P18/19- 2C
2018-10-13 16:00 Hanvikens SK 1 - Tyresö FF 1 2018-09-14 12:56
P18 kval till U19
2018-10-06 11:30 Karlbergs BK - Hanvikens SK 1 2018-09-17 10:50
2018-10-10 19:30 Boo FF 1 - Kungsängens IF 1 2018-09-14 13:16
P17- 1A
2018-09-28 20:00 Apollon Solna FK 1 - IF Brommapojkarna 1 2018-09-17 10:31
P17- 2
2018-09-20 18:30 Kista SC KFUM 1 - Tyresö FF 2018-09-19 11:04
P17- 3B
2018-10-14 11:00 Gustavsbergs IF FK 1 - Solberga BK 2018-09-14 09:52
P16 kval till U17
2018-09-26 20:00 Spånga IS FK 1 - Ursvik IK 1 2018-09-14 09:50
P16- 1A
2018-09-25 20:00 Vasalunds IF - AIK FF 1 2018-09-20 11:30
P16- 1B
2018-10-09 20:00 Boo FF 1 - Hammarby IF FF 6 2018-09-14 13:15
P16- 2A
2018-09-27 20:15 Sollentuna FK 2 - Årsta FF 2018-09-14 13:25
P16- 2B
2018-10-03 20:10 AIK FF 2 - Kista SC KFUM BLÅ 2018-09-17 13:50
2018-10-09 20:15 IFK Lidingö FK 2 - Essinge IK 1 2018-09-20 09:10
P16- 2C
2018-09-15 (Uppskjuten) Järla IF FK - Värmdö IF 6 2018-09-14 13:48
2018-09-30 15:30 Värmdö IF 6 - IF Brommapojkarna 7 2018-09-19 13:44
P16- 3B
2018-09-30 18:30 IF Brommapojkarna 5 - Djurgårdens IF FF 3 2018-09-19 09:07
P16- 3C
2018-09-22 15:45 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Högdalens AIS 1 2018-09-17 15:14
P15 kval till U16
2018-10-05 18:30 IFK Haninge - Stuvsta IF 1 2018-09-19 13:53
2018-10-11 18:15 Boo FF 1 - IF Stockholms Fotbollsakademi 2 2018-09-14 13:17
2018-10-21 16:15 IFK Lidingö FK 1 vit - Boo FF 1 2018-09-20 15:37
P15- 1A
2018-09-30 11:30 IFK Viksjö 1 - Vasalunds IF 1 2018-09-18 09:04
P15- 1B
2018-09-24 19:00 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 1 2018-09-17 10:41
P15- 2A
2018-09-23 11:00 Enebybergs IF 1 - Rotebro IS FF 1 2018-09-14 09:45
2018-10-02 20:00 Enebybergs IF 1 - Täby FK U1 2018-09-14 09:45
P15- 2B
2018-10-11 19:00 Sollentuna FK 2 - Spånga IS FK 4 2018-09-17 10:42
P15- 3B
2018-10-03 20:15 Ekerö IK 2 - Sollentuna FK 3 2018-09-20 14:51
2018-10-12 19:00 Norrtulls SK 1 - Sollentuna FK 3 2018-09-20 09:52
P15- 4C
2018-10-14 15:00 Boo FF 3 - Enskede IK Grön 2018-09-14 07:41
P14- 2A
2018-10-10 20:00 Kista SC KFUM 2 - IF Brommapojkarna 23 2018-09-18 15:28
2018-10-18 19:00 Sollentuna FK 9 - Bele Barkarby FF 3 2018-09-20 09:07
2018-10-20 14:30 IFK Lidingö FK 2 blå - Väsby IK FK 1 2018-09-20 15:35
2018-10-21 13:00 IFK Lidingö FK 2 blå - Åkersberga BK Svart 2018-09-20 15:36
P14- 2C
2018-10-16 18:55 IF Brommapojkarna 5 - Hammarby IF FF 6 2018-09-17 15:16
P14- 2D
2018-09-23 16:00 Hammarby IF FF 3 vit - Västerhaninge IF 2018-09-14 09:42
2018-09-30 16:00 Fittja IF 1 - Hammarby IF FF 3 vit 2018-09-18 09:22
2018-10-06 16:30 IFK Haninge 21 - Reymersholms IK 1 2018-09-19 14:47
P14- 3A
2018-10-20 10:30 Danderyds SK 1 - IFK Vaxholm 2018-09-17 09:56
P14- 3D
2018-09-23 12:00 Råsunda IS Vit - AIK FF 5 2018-09-17 10:28
2018-10-20 10:00 IFK Lidingö FK T vit - Sollentuna FK 5 2018-09-20 15:33
P14- 3E
2018-09-24 19:45 Sickla IF Röd - Hammarby IF FF 3 grön 2018-09-14 09:49
2018-10-14 16:45 Saltsjöbadens IF 2 - Djurgårdens IF FF 6 2018-09-20 14:47
P14- 3F
2018-10-10 18:15 Boo FF 3 - Sköndals IK FK 2 2018-09-14 13:19
P14- 3G
2018-10-17 18:30 Boo FF 4 - IFK Tumba FK 1 2018-09-14 13:17
P14- 4A
2018-09-21 20:00 Bollstanäs SK 1 - Kista SC KFUM 3 2018-09-18 09:10
2018-10-06 11:00 Väsby IK FK 2 - Djurgårdens IF FF 8 2018-09-19 09:04
2018-10-20 11:30 IFK Lidingö FK N blå - Djurgårdens IF FF 8 2018-09-20 15:34
P14- 4C
2018-10-11 19:15 Järla IF FK Vit - Västerhaninge IF 1 2018-09-19 15:30
2018-10-12 18:20 Sickla IF Svart - Tyresö FF 3 2018-09-18 09:13
P13- 1A
2018-09-23 12:00 Bele Barkarby FF 1 - FC Djursholm 1 2018-09-19 09:22
P13- 1B
2018-09-22 09:50 Vasalunds IF A - AIK FF 2 2018-09-18 13:50
2018-10-19 19:30 Boo FF 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2018-09-14 10:49
P13- 2B
2018-10-14 12:00 Bele Barkarby FF 2 - Sollentuna FK 3 2018-09-14 07:35
P13- 2G
2018-10-06 09:00 Spårvägens FF 1 - Vendelsö IK 3 2018-09-20 09:20
P13- 3F
2018-10-14 11:15 Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Sickla IF 1 2018-09-20 14:48
P13- 3I
2018-09-26 18:30 Stuvsta IF 3 - IFK Aspudden-Tellus 2 2018-09-19 09:10
P13- 4E
2018-10-06 12:15 Sickla IF 2 - Reymersholms IK 4 2018-09-19 11:00
2018-10-14 15:30 Ingarö IF Vit - Reymersholms IK 4 2018-09-19 09:49
P13- 4G
2018-09-23 13:00 Pappas Pojkar FF Vit - Huddinge IF 3 2018-09-17 10:39
P13- 5B
2018-10-06 09:30 Järla IF FK Vit - Ängby IF 3 2018-09-17 10:44
P12:9- 1 Extra Svår
2018-09-30 11:00 Djurgårdens IF FF 1 - IF Brommapojkarna 1 2018-09-17 10:30
P12:9- 2 Extra Svår
2018-09-28 18:30 Hammarby IF FF 10 grön - Saltsjö-Boo IF 1 2018-09-17 08:36
P12:9- 5 Svår
2018-09-23 18:00 Bele Barkarby FF 2 - Sollentuna FK 10 2018-09-14 09:41
P12:9-17 Medel
2018-09-26 19:00 Jarlabergs IF 2 - Gustavsbergs IF FK Röd 2018-09-20 15:24
P12:9-20 Lätt
2018-09-29 10:00 Rydbo IF 1 - Bällsta FF 1 2018-09-17 10:43
P12:9-24 Lätt
2018-09-23 13:00 Huddinge IF 2 - Järla IF FK Vit 2018-09-18 09:07
P12:7- 4 Medel
2018-09-15 (Uppskjuten) IFK Lidingö FK F - IF Söderkamraterna Röd 2018-09-14 10:45
P11- 4 Svår
2018-09-23 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Sollentuna FK 9 2018-09-17 13:24
P11- 9 Svår
2018-09-30 14:00 IF Brommapojkarna 25 - Stureby SK Blå 2018-09-18 09:20
P11-18 Medel
2018-09-16 Torstens Lärjungar BK - Djurgårdens IF FF 14 2018-09-17 08:31
P10- 1 Extra Svår
2018-09-22 11:00 Danderyds SK 3 - AIK FF 1 2018-09-18 09:15
P10-19 Medel
2018-09-23 19:00 Djurgårdens IF FF 14 - Reymersholms IK 3 2018-09-20 14:44
P10-27 Medel
2018-09-30 09:00 Skogås-Trångsunds FF Röd 2 - Huddinge IF 5 2018-09-17 10:55
P10-35 Lätt
2018-09-23 11:00 Sollentuna FK 14 - Stadshagen Vasalunds IF 2a 2018-09-14 10:44
P 9-15
2018-09-30 12:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Apollon Solna FK 2018-09-20 15:30
P 8- 5
2018-09-30 09:00 Djurgårdens IF FF 5 - FC Djursholm Röd 2 2018-09-18 15:30
F16/19- 1
2018-10-04 20:30 Hammarby IF FF 3 - Älta IF 2018-09-20 09:16
2018-10-07 17:00 Bromstens IK 1 - Djurgårdens IF FF 1 2018-09-14 13:23
2018-10-11 19:45 Boo FF 1 - Bromstens IK 1 2018-09-14 13:17
F16/19- 3B
2018-10-13 17:00 Ekerö IK - Sätra/Mälarhöjden 2018-09-19 09:23
F16/19-Kortserie
2018-09-15 (Uppskjuten) Boo FF 2 - IFK Tumba FK 1 2018-09-17 10:27
2018-09-16 (Uppskjuten) Reymersholms IK 1 - Tallkrogens IF 2018-09-17 08:43
F15- 1A
2018-09-23 13:15 AIK FF 1 - IFK Viksjö 1 2018-09-18 09:05
2018-10-06 16:30 Hammarby IF FF 1 - Djurgårdens IF FF 1 2018-09-17 10:28
F15- 2A
2018-10-17 19:00 Stocksunds IF 1 - Sundbybergs IK Grön 2018-09-17 15:19
F15- 2B
2018-09-27 18:00 Tyresö FF 2 - Järla IF FK Vit 2018-09-14 13:22
2018-09-30 12:15 Saltsjö-Boo IF Vit - Segeltorps IF 1 2018-09-14 13:27
2018-10-09 20:30 Hammarby IF FF 3 - Tyresö FF 2 2018-09-19 15:26
F15- 3C
2018-09-22 15:30 Rågsveds IF - Järla IF FK Svart 2018-09-14 07:42
F14- 1A
2018-09-27 19:45 Nacka FC 2 - FC Djursholm 1 2018-09-17 10:51
2018-10-03 19:30 Hässelby SK FF 1 - Täby FK 1 2018-09-19 09:11
F14- 2A
2018-09-22 13:00 Bollstanäs SK 1 - Täby FK 2 2018-09-14 07:43
2018-09-23 18:00 Viggbyholms IK FF Vit - Enebybergs IF 1 2018-09-17 10:54
2018-09-28 18:30 Täby FK 2 - Viggbyholms IK FF Vit 2018-09-19 13:55
F14- 2C
2018-10-12 18:00 Boo FF 2 - Värmdö IF 2018-09-14 13:16
F14- 2D
2018-09-30 18:00 Hanvikens SK 2 - Älvsjö AIK FF 2 2018-09-19 13:52
F14- 3B
2018-09-24 19:00 FK Bromma 1 - Ängby IF 2018-09-17 13:23
2018-10-14 18:30 Solberga BK - Sätra/Mälarhöjden 2018-09-20 14:35
F14- 3C
2018-09-22 14:30 Saltsjöbadens IF 2 - Vendelsö IK 1 2018-09-18 09:18
2018-10-12 18:30 Saltsjö-Boo IF Vit - Saltsjöbadens IF 2 2018-09-19 09:48
F13- 1A
2018-10-01 18:00 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 21 2018-09-18 09:11
F13- 1B
2018-09-23 17:45 Hammarby IF FF 1 - Värmdö IF 2018-09-14 09:44
2018-10-14 11:00 Värmdö IF - Tyresö FF 1 2018-09-19 09:16
2018-10-17 20:00 Ingarö IF Gul - Tyresö FF 1 2018-09-17 13:25
F13- 2A
2018-09-28 20:00 FC Djursholm 2 - Enebybergs IF 1 2018-09-18 13:52
F13- 2E
2018-09-26 19:30 Segeltorps IF 1 - Älta IF 2 2018-09-19 15:27
F12:9- 2 Svår
2018-09-28 18:30 IF Brommapojkarna 1 - Saltsjöbadens IF 2 2018-09-14 14:27
F12:9- 4 Medel
2018-09-29 09:45 IFK Stocksund Orange - Sundbybergs IK Grön 2018-09-19 09:13
F12:9- 7 Lätt
2018-09-30 14:00 Täby FK 42 - Åkersberga BK 2 2018-09-20 09:51
F12:7- 5 Lätt
2018-09-17 18:30 Skå IK & Bygdegård - Råsunda IS Vit 2018-09-14 13:24
F11- 6 Medel
2018-09-29 10:00 Älta IF svart - Värmdö IF Vit 2018-09-17 10:56
F11- 9 Lätt
2018-09-29 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - Sollentuna FK 6 2018-09-14 09:51
F11-12 Lätt
2018-09-25 18:00 Reymersholms IK 3 - Nynäshamns IF FK 1 2018-09-17 11:09
F10- 6 Medel
2018-09-20 18:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Ängby IF Grön 2 2018-09-14 10:48
F10-12 Lätt
2018-09-23 12:00 IF Brommapojkarna 3 - FK Bromma 1 2018-09-17 13:26
F 9- 6
2018-09-23 15:00 Värtans IK Blå - IFK Lidingö FK 9 vit 2018-09-19 11:02
F 8- 4
2018-09-30 10:00 IFK Viksjö 4 - Vasalunds IF S 2 2018-09-14 09:53

Informationen ovan hämtas från Fotbollens Gemensamma Informationssystem (FOGIS).
Läs mer om FOGIS